MOLODIST

ДЕРМАТОСКОПІЯ

Дерматоскопія – це унікальний метод безконтактної діагностики, який дозволяє достовірно визначити природу шкірного утворення. Особливість даного методу полягає в тому, що він дозволяє встановити ступінь небезпеки будь-якого новоутворення на самій ранній стадії – практично відразу після появи. В даний час дерматоскопія використовується лікарями дерматологами, головним чином, для того щоб відрізняти безпечні утворення на шкірі (наприклад, родимі плями, звичайні родимки, бородавки та ін.), від раку шкіри.

Дерматоскоп – це діагностичний інструмент, який дає можливість розпізнавати морфологічні структури, невидимі неозброєним оком, для швидкого підтвердження діагнозу.

Як підготуватися до дерматоскопії?
До дерматоскопії не потрібно готуватися. Якщо до проведення дерматоскопії ви наносили на ділянку шкіри, яка вас турбує, якісь крема, мазі або косметику – в день обстеження, перед тим як прийти лікаря, постарайтеся нічого не наносити на шкіру.

Метод дерматоскопії використовується для таких цілей як

  • Визначення ефективності лікування при шкірних захворюваннях. Дерматоскопія дозволяє контролювати лікування в динаміці, і на підставі виявлених ознак визначати ефективність даного типу терапії.
  • Дерматоскопія дозволяє стежити за станом невуса або іншого новоутворення шкіри, і на цій підставі вибрати спосіб хірургічного доступу.
  • Вибір способу лікування різних невусів. Оскільки на тілі людини може бути багато невусів і всіх їх видалити неможливо, то завдяки дерматоскопії можна виявити і видалити тільки ті невуси, які є найбільш небезпечними.
  • Визначення захворювань волосистої частини голови за допомогою дерматоскопії. Дерматоскопія дозволяє диференціювати різні захворювання волосистої частини голови і визначити тактику лікування, що раніше представляло велику складність (червоний вовчак, декальвірующій фолікуліт і т.д.).
  • Діагностика захворювань нігтів. Дерматоскопія дозволяє діагностувати різні захворювання нігтів (не тільки грибкові, але і ряд інших захворювань нігтів, які обов'язково потрібно диференціювати між собою).
  • Спостереження за розвитком невусів в динаміці. В даний час існують дерматоскопічні системні забезпечення, що дозволяють лікарю не пропустити ймовірність переродження звичайного невуса в злоякісну форму шляхом спостереження за розвитком невуса в динаміці в різні періоди часу (кожні 3 місяці, 6 місяців, рік).
КОНСУЛЬТАЦІЯ ДЕРМАТОЛОГА ПЕРВИННА
800 UAH
з приводу лікування різних захворювань шкіри акне, розацеа, псоріаз, дерматити і т.д.
КОНСУЛЬТАЦІЯ ДЕРМАТОЛОГА ПЕРЕД ВИДАЛЕННЯМ БЕЗ ДЕРМАТОСКОПІЇ
800 UAH
КОНСУЛЬТАЦІЯ ДЕРМАТОЛОГА ПОВТОРНА
600 UAH
(протягом 60 днів після первинної)
КОНСУЛЬТАЦІЯ ДЕРМАТОЛОГА ПЕРЕД ВИДАЛЕННЯМ
З ДЕРМАТОСКОПІЄЮ
1200 UAH
Дермотоскопія - метод обстеження новоутворень при великому збільшенні. Проводиться для визначення характеру росту новоутворення, визначення потреби та методу видалення. Використовується переважно перед видаленням невусів (родимок). А також обовʼязково рекомендовано проводити раз на рік кожній людині з профілактичною метою для раннього виявлення злоякісних утворень, в тому числі меланоми. Проводиться по всьому тілу.
НАШ ЛІКАР
ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГ/ДЕРМАТОХІРУРГ

Лікар дерматовенеролог, дерматохірург,спеціаліст в дерматоонкології

Практикує більше 3 років. Оперує в одному з провідних онкологічних приватних центрів м. Києва.
Проводить діагностику та лікування різних шкірних захворювань . Діагностику та видалення доброякісних/злоякісних новоутворень шкіри дорослих та дітей.
Веде прийом в MOLODIST з 2022р.
ОНЛАЙН ЗАПИС
БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ПРО НАС
MOLODIST
ВІДГУКИ MOLODIST
Molodist Клініка Дерматолог
Запишіться на прийом і наші лікарі вам допоможуть!

КЛІНІКА ЗНАХОДИТЬСЯ ЗА АДРЕСОЮ

м. Київ, вул. Князя Романа Мстиславича 28а
ЖК "Автограф"
+38 (093) 375 64 37
info.molodostua@gmail.com
MOLODIST
Made on
Tilda