MOLODIST

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ У КИЄВІ

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ – це простий, швидкий та ефективний спосіб видалити небажане волосся на обличчі та тілі.

Класичні методи видалення волосся, такі як епіляція верстатом або воском, можуть викликати подразнення на шкірі, вростання волосся і призводити до появи плям або рубців.
Лазерна епіляція швидко та ефективно видаляє зайве волосся без неприємних побічних ефектів. Саме тому в Molodist ми пропонуємо процедуру на апараті Adonyss Diolite.

НАШ ДІОДНИЙ ЛАЗЕРНИЙ АПАРАТ
Технології вже зробили крок далеко вперед й багато відомих брендів пропонують обладнання, яке дозволяє провести ефективну процедуру з мінімальними больовими відчуттями. Діодний лазер впливає лише на фолікул, не зачіпаючи шкіру.Тому ніяких побічних ефектів, вростання, опіків та почервоніння після процедури не буде.
Саме таким є наш Adonyss Diolite (США). Ми маємо американський та європейський сертифікат якості медичного обладнання - наша гарантія найкращого результату. Це найбезпечніший та найефективніший лазер.Він має ідеальну довжину хвилі, яка співпадає з заляганням фолікул волосся.
Епіляція проходить максимально безболісно, швидко і точно.

ВРОСЛЕ ВОЛОССЯ - ЦЕ ПРЯМЕ ПОКАЗАННЯ ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

З проблемою врослого волосся, певно, стикався кожен, хто бодай кілька разів у житті пробував поголитися або вдавався до ваксингу, шугарингу тощо.
Маленька помилка — і на тілі вже з'являються почервонілі горбики, які сигналізують про запалення.
Виходить, що є всього два способи уникнути такої проблеми: не видаляти волосся взагалі або зробити лазерну епіляцію. Ми, звісно, за другий варіант. Чому? Читайте далі.
Звідки береться вросле волосся
Вросле волосся з'являється на тілі внаслідок невдалої депіляції. Мова йде про гоління, ваксинг, шугаринг тощо. Усе це — процедури, які не передбачають впливу на фолікул волосини, а забирають лише її видиму частинку над шкірою. Якщо ви використовуєте бритву, леза якої вже не гострі, або застосовуєте техніку видалення волосся, наприклад, воском, то існує загроза виникнення врослого волосся.
Верхівка волоска закручується і замість того, аби прорізатися крізь шкіру, росте у напрямку цибулини чи горизонтально. Ззовні, на шкірі, це виглядає як маленький горбик, який подібний на запалений прищик.
Виходить замкнене коло: в результаті гоління чи ваксингу ми хочемо отримати гладеньку та доглянуту шкіру, а по факту маємо запалені ділянки. Звісно ж, про гарну шкіру у такому випадку годі й мріяти.
Як лазерна епіляція допоможе забути про вросле волосся?
Лазерна епіляція не спричиняє появи врослого волосся банально через принцип своєї дії. Епіляція, на відміну від депіляції, впливає на фолікул волоска. Вона руйнує його, а не верхівку. Волосок не отримує живлення і випадає, а не росте так, як йому до вподоби.
Саме тому цей метод видалення небажаного волосся є найефективнішим та більш прогресивним, який раз і назавжди може вирішити проблему врослого волосся.Обирай лазерну епіляцію у нашому просторі та не думай про жодні проблеми пов'язані з небажаним волоссям!

ЯК ЧАСТО ВІДВІДУВАТИ ПРОЦЕДУРИ?

На початку курсу графік відвідувань у всіх однаковий. Перерви 4-6 тижні між сеансами, перші 3-5 процедур, вважаються нормою і підходять більшості нашим клієнтам.
Далі ми орієнтуємося на те, як у вас прочинають відростати нові волоски і вже тоді призначаємо сеанси через 2-3 тижня після початку активного росту. На цьому етапі середній інтервал 7-16 тижнів.
Памятай, що всі різні і в твоєму випадку все може бути інакше.
Курс процедур потрібен, щоб волосся після сеансу випали і не росли тривалий час (від 6 місяців). В середньому для зони бікіні і пахви потрібно 7-8 сеансів, ніжки і ручки 8-10 сеансів.
*У деяких випадках світлого і пушкового волосся кількість процедур збільшується до 12
-50%
кожному на перший візит
LIGHT
600 1200 UAH
(пахви + глибоке бікіні)
BASIC
1065 2130 UAH
(пахви + глибоке бікіні + гомілки)
BASIC PLUS
1365 2730 UAH
(пахви + глибоке бікіні
+ гомілки + руки до ліктя)
FULL
1395 2790 UAH
(пахви + глибоке бікіні + ноги повністю)
FULL PLUS
1795 3590 UAH
(пахви + глибоке бікіні + ноги повністю + руки повністю)
FACE PLUS
525 1050 UAH
(все обличчя + пахви)
ALL INCLUSIVE WOMAN
3020 6040 UAH
(все обличчя + пахви + декольте + ареоли + живіт + поясниця + глибоке бікіні + ноги повністю + руки повністю)
НАШІ ЛІКАРІ
ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

Лікар дерматовенеролог, косметолог

Закінчила Харківський національний медичний університет. Більше 2 років практики косметологом в приватній клініці в Харкові. 1,5 роки вела прийом як лікар-інтерн дерматовенеролог в державних лікарнях м. Харкова та м. Києва
Веде прийом в MOLODIST з 2022р.
ОНЛАЙН ЗАПИС
Лікар косметолог

Закінчила Вінницький національний медичний університет. Впродовж року працювала косметологом в приватній клініці м. Вінниця.
Веде прийом в MOLODIST з 2023р.
ОНЛАЙН ЗАПИС
БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ПРО НАС
MOLODIST
ВІДГУКИ MOLODIST
Запишіться на прийом і наші лікарі вам допоможуть!

КЛІНІКА ЗНАХОДИТЬСЯ ЗА АДРЕСОЮ

м. Київ, вул. Князя Романа Мстиславича 28а
ЖК "Автограф"
+38 (093) 375 64 37
info.molodostua@gmail.com
MOLODIST
Made on
Tilda