MOLODIST

КОНТУРНА ПЛАСТИКА ГУБ У КИЄВІ

Красиві пухкі губи завжди надають обличчю особливого шарму. Невдоволення власними губками часто викликає комплекси, бажання змінити ситуацію. Сучасна косметологія пропонує просте вирішення проблеми — корекція губ за допомогою контурної пластики.

Контурна пластика губ — це надійний і безпечний ін'єкційний метод, за якого проводять корекцію губ філерами на основі гіалуронової кислоти. У такий спосіб можна змінити контур або збільшити об'єм губ, скоригувати їх форму, підняти куточки губ і надати посмішці особливої чарівності. Процедура є малоінвазивною, дає максимально швидкий результат.
Показання для контурної пластики губ

Контурна пластика губ Київ — процедура естетичного характеру, яку проводять за бажанням клієнта та за наявності вікових змін.

Корекція об'єму та форми губ показана, якщо губи тонкі, позбавлені форми або мають розмиті контури. Важливою особливістю проведення корекції є не лише побажання пацієнта, а й особливості шкіри, різноманітні алергічні реакції. Лікар індивідуально підбирає концентрацію та кількість препарату для введення.

Корекція асиметричності губ необхідна у разі неестетичних відмінностей між розміром верхньої та нижньої губи, нерівності губ за периметром. Ін'єкції філерів у проблемні зони кардинально та швидко виправляють ситуацію.

Підняти куточки губ або отримати посмішку Мони Лізи за ефекту «сумного обличчя» дуже важливо, оскільки через опущені вниз кутики рота обличчя втрачає значну частину своєї привабливості, навіть усмішка виходить тьмяною. Достатньо провести корекцію куточків губ, заповнивши простір під губними складками препаратом з гіалуроновою кислотою, як розгладиться рельєф, куточки піднімуться, позитивно змінюючи вираз обличчя.

Прибрати зморшки на губах — дуже важливий момент у загальному омолодженні обличчя. Пластика губ (Київ) шляхом введення наповнювачів не тільки прибере негарні зморшки, а й надасть губам привабливої пухкості та об'єму.

Проведення процедури збільшення губ гіалуроновою кислотою


Збільшення губ гіалуроновою кислотою Київ у клініці Molodist проводять лише після консультації з лікарем, щоб виявити можливі протипоказання та підібрати індивідуальний препарат.

Етапи проведення процедури у клініці Molodist:

1. Очищення шкіри.
2. Обробка дезінфікуючим засобом зони губ.
3. Нанесення анестезуючого крему.
4. Введення препарату гіалуронової кислоти в губи або навкологубні ділянки.

Процедура триває 30-40 хвилин. Відновлювальний період відсутній.
Після процедури слід утриматися від сонячних ванн і солярію, не потрапляти під вплив прямих сонячних променів, унеможливити механічний вплив на ділянки, де проводили ін'єкції.

Ефект після проведення процедури

Гіалуронова кислота — природна речовина для організму людини, тому препарати на її основі сприятливо впливають на шкіру і добре сприймаються. Ефект від збільшення губ Київ помітний майже одразу, набряк спадає за один-два дні. Губи стають більш еластичними, пружними, зволоженими, додається об'єм, розгладжуються нерівності та зморшки.

Для підтримуючої терапії залежності від ситуації достатньо 1-2 процедури на рік.

Багатьох хвилює питання, що станеться, якщо маніпуляцію більше не повторювати. Губи просто поступово набудуть колишніх форм. Жодних негативних наслідків не буде.

Якщо Ви зважилися на контурну пластику губ, пам'ятайте, що збільшити губи пропонує безліч клінік, косметологічних центрів і кабінетів, але довірити свою зовнішність і красу варто тільки перевіреним і досвідченим фахівцям. Клініка Molodist має прекрасну репутацію, що напрацювала роками. Довіряючи нам, Ви вибираєте найкращих!
Контурна пластика губ Belotero Balance 1 ml
Фото До
Контурна пластика губ Belotero Balance 1 ml
Фото Після
Контурна пластика губ Belotero Intense 1 ml
Фото До
Контурна пластика губ Belotero Intense 1 ml
Фото Після
Контурна пластика губ Juvederm Ultra Smile 0.55 ml
Фото До
Контурна пластика губ Juvederm Ultra Smile 0.55 ml
Фото Після
Контурна пластика губ Restylane Kiss/Refyne 1 ml
Фото До
Контурна пластика губ Restylane Kiss/Refyne 1 ml
Фото Після
BELOTERO LIPS 0.6 ML
5800 UAH
(ефект до 12 місяців)
BELOTERO BALANCE 1 ML
6500 UAH
(ефект до 12 місяців)
BELOTERO INTENSE 1 ML
7000 UAH
(ефект до 12 місяців)
JUVEDERM ULTRA SMILE 0.55 ML
5800 UAH
(ефект до 12 місяців)
JUVEDERM ULTRA3/ULTRA4 1ML
6500 UAH
(ефект до 12 місяців)
RESTYLANE KISS / REFYNE 1 ML
7500 UAH
(ефект до 12 місяців)
НАШІ ЛІКАРІ
ІН'ЄКЦІЙНОЇ КОСМЕТОЛОГІЇ

Лікар - косметолог, спеціаліст з ультразвукової діагностики, сімейний лікар, головний лікар і засновниця клініки MOLODIST.

Дар'я каже про себе «що народжена бути лікарем». Практикує в медицині дуже давно, пройшла шлях від дитячого масажиста в студентсткі роки до лікаря неонатолога реанімації новонароджених.
Не підкорилась системі в державній медицині, зламала всі стереотипи і створила власну клініку в 2022р.
ОНЛАЙН ЗАПИС
Лікар дерматовенеролог, косметолог

Закінчила Харківський національний медичний університет. Більше 2 років практики косметологом в приватній клініці в Харкові. 1,5 роки вела прийом як лікар-інтерн дерматовенеролог в державних лікарнях м. Харкова та м. Києва
Веде прийом в MOLODIST з 2022р.
ОНЛАЙН ЗАПИС
БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ПРО НАС
MOLODIST
ВІДГУКИ MOLODIST
Запишіться на прийом і наші лікарі вам допоможуть!

КЛІНІКА ЗНАХОДИТЬСЯ ЗА АДРЕСОЮ

м. Київ, вул. Князя Романа Мстиславича 28а
ЖК "Автограф"
+38 (093) 375 64 37
info.molodostua@gmail.com
MOLODIST
Made on
Tilda