MOLODIST

ЛІКУВАННЯ РОЗАЦЕА(КУПЕРОЗ) IPL

Знижка на IPL -20% до 30.04.
Обличчя – це візитна картка людини, тому кожен з нас прагне до того, щоб воно завжди було молодим, красивим і привабливим. На жаль, досить часто ми можемо зіткнутися з такою проблемою, як «павутинні вени» або капілярна сітка, що доставляє своїм власникам масу неприємностей і дискомфорту.

Видалення куперозу
Перші ознаки куперозу виявляються як подразнення на шкірі, печія, поколювання. Після різких перепадів температури або вмивання агресивними засобами симптоми хвороби посилюються і стають більш помітними.

Що таке купероз (судинні зірочки)?
Це виражений дефект шкіри, що виявляється у почервоніннях. Причина куперозу — порушення кровообігу в шкірі під впливом зовнішніх і внутрішніх чинників.

Купероз на обличчі: причини виникнення

  • спадкова схильність до ламкості судин
  • шкідливі звички: паління тютюнових виробів та надмірне вживання алкоголю
  • незбалансоване харчування з переважанням копченої та гострої їжі
  • надмірна дія ультрафіолету (тривале перебування під сонцем)
  • різкі перепади температур
Захворювання має властивість поширюватися, що провокує розширення капілярів. Щоб уникнути ускладнення ситуації, купероз слід лікувати своєчасно. А спроби видалити купероз самотужки можуть бути не лише безрезультатними, а й небезпечними для здоров'я.

Розрізняють декілька стадій розвитку куперозу на обличчі

Перша стадія. Почервоніння шкіри на щоках, крилах носа та підборідді після впливу холодного вітру, відвідування лазні. Це відбувається через порушення кровообігу та з часом починає виникати без певної причини.
Друга стадія. Постійне почервоніння і сітка із судин, що лопнули, в проблемній зоні, які з часом не проходить.
Третя стадія. Посилення кольору судинної сітки та її поєднання з іншими ураженими ділянками у вигляді великих багряних плям. Затягування лікування куперозу на цій стадії може призвести до утворення розацеа (гнійнички або рожеві вугри).

Лікування куперозу на обличчі у клініці MOLODIST
Лікування куперозу на обличчі в клініці Molodist проводять на апараті Shiny. Сучасний апарат Shiny, який використовують для фотовидалення судин, дає змогу косметологу з високою точністю налаштувати потужність та довжину світлової хвилі для досягнення оптимального ефекту під час лікування куперозу на обличчі.

Фотовидалення судин на обличчі з використанням насадки IPL — це спрямована дія спалахами інтенсивного імпульсного світла на судини, внаслідок чого відбувається їх звуження, коагуляція та повне зникнення. Процедура підходить майже всім. За допомогою широкосмугового імпульсного світла IPL можна за короткий час позбутися капілярів на обличчі.
Одночасно з основним завданням — лікуванням куперозу, у зоні обробки IPL-імпульсами шкіра омолоджується, її відтінок вирівнюється, зникають пігментація та прояви акне.

Ефективність видалення куперозу фототерапією
· Делікатне видалення ушкоджених судин.
· Довготривале збереження результату з накопичувальним ефектом.
· Ліквідація крововиливів.
· Загальне покращення стану шкіри.

Переваги технології фотовидалення куперозу IPL
БЕЗБОЛІСНІСТЬ. Завдяки використанню спеціальної технології, що охолоджує, процедура проходить абсолютно безболісно і без зайвого дискомфорту.
ЕФЕКТИВНІСТЬ. Завдяки високій потужності апарату та швидкості повторення імпульсів, бажаний результат можна отримати всього за 1-2 процедури.
ОПТИМАЛЬНІСТЬ. Підходить як для світлої, так і для темної шкіри, що збільшує можливості фахівців під час лікування різних типів шкіри.
УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ. Одночасно з лікуванням куперозу можна проводити видалення пігментних плям.
ВСЕ ОБЛИЧЧЯ
3500 UAH
НІС + ЩОКИ
2500 UAH
ЩОКИ
1800 UAH
ЗОНА НАВКОЛО ОЧЕЙ
1200 UAH
ШИЯ
1800 UAH
ОДИН ЕЛЕМЕНТ ДО 2 СМ
600 UAH
НАШІ ЛІКАРІ
IPL ТЕРАПІЇ

Лікар дерматовенеролог, косметолог

Закінчила Харківський національний медичний університет. Більше 2 років практики косметологом в приватній клініці в Харкові. 1,5 роки вела прийом як лікар-інтерн дерматовенеролог в державних лікарнях м. Харкова та м. Києва
Веде прийом в MOLODIST з 2022р.
ОНЛАЙН ЗАПИС
Лікар косметолог

Закінчила Вінницький національний медичний університет. Впродовж року працювала косметологом в приватній клініці м. Вінниця.
Веде прийом в MOLODIST з 2023р.
ОНЛАЙН ЗАПИС
Лікар дерматовенеролог, дерматохірург,спеціаліст в дерматоонкології

Практикує більше 3 років. Оперує в одному з провідних онкологічних приватних центрів м. Києва.
Проводить діагностику та лікування різних шкірних захворювань . Діагностику та видалення доброякісних/злоякісних новоутворень шкіри дорослих та дітей.
Веде прийом в MOLODIST з 2022р.
ОНЛАЙН ЗАПИС
БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ПРО НАС
MOLODIST
ВІДГУКИ MOLODIST
Запишіться на прийом і наші лікарі вам допоможуть!

КЛІНІКА ЗНАХОДИТЬСЯ ЗА АДРЕСОЮ

м. Київ, вул. Князя Романа Мстиславича 28а
ЖК "Автограф"
+38 (093) 375 64 37
info.molodostua@gmail.com
MOLODIST
Made on
Tilda