MOLODIST

ПІЛІНГ ОБЛИЧЧЯ У КИЄВІ

Пілінг – це ефективна косметологічна процедура, яка очищає шкіру від відмерлого епітелію та залишків бруду. За механізмом дії є три основні групи пілінгів: хімічний, фізичний та механічний. Незалежно від обраного вигляду, пілінг повинен проводитись тільки професіоналами у клініці.

Хімічні пілінги для обличчя
Це, мабуть, найпоширеніший вид таких процедур. Суть хімічного пілінгу полягає у контрольованому пошкодженні епітелію кислотами, внаслідок чого запускається регенерація шкіри.
Під дією кислоти шкіра починає у відповідь виробляти колаген та активно оновлювати клітини. Внаслідок цього візуально омолоджується та підтягується овал обличчя, покращується рельєф та колір шкіри.
Хімічні пілінги мають різні ступені проникнення – від поверхневих, що зачіпають лише роговий шар, до глибоких, що досягають дерми. Фахівці клініки "Молодість" працюють здебільшого з поверхневими та серединними
хімічними пілінгами, щоб досягати оптимального результату безпечнішими способами.

У нашій клініці також виконуються популярні ремоделюючі пілінги Bio Re Peel CI3 та PRX-T33.

Bio Re Peel Cl3

Біорепіл – це безпечний та безболісний поверхневий пілінг, який лише за одну процедуру дає помітні результати: покращення тонусу та відтінку шкіри.
Окрім цього, Біорепіл стимулює регенерацію клітин епідермісу та вироблення колагену, а також активно бореться з біологічними факторами старіння шкіри. Розширені пори, надмірна активність сальних залоз, втрата тонусу шкіри, акне легкого ступеня та постакне – інші проблеми, які вирішує цей пілінг.

Біорепіл проводиться абсолютно безболісно і не потребує додаткового знеболювання. Він підходить для будь-якого типу шкіри й практично не вимагає реабілітації після процедури. Його можна проводити в будь-який сезон і поєднувати з ін'єкційними та апаратними косметологічними процедурами, якщо це потребує.

PRX-T33

PRX T-33 ‒ це швидкий та ефективний хімічний пілінг, який активно ремоделює овал обличчя та помітно оздоровлює шкіру вже після першої процедури. Один сеанс такого пілінгу займає не більше ніж п'ятнадцять хвилин, а сама процедура проходить абсолютно безболісно і не вимагає реабілітації.

Виразний омолоджуючий ефект досягається виключно неінвазивним методом: склад засобу активує вироблення колагену, тим самим роблячи шкіру щільнішою та підтягнутою. Розгладжуються зморшки, освітлюються ділянки гіперпігментації.

Показання та протипоказання до проведення пілінгу

Проведення пілінгів виправдане для усунення дрібних зморшків, покращення рельєфу та кольору шкіри. Пілінги також рекомендуються для зменшення рубців та розтяжок, освітлення пігментних плям та для терапії акне та постакне.

При цьому існує перелік протипоказань до проведення пілінгу. Серед них:

  • запалені ділянки шкіри на обличчі;
  • хронічні дерматологічні захворювання;
  • загострення простого герпесу;
  • наявність келоїдних рубців.
Гарний косметолог підкаже вам, чи можна проводити пілінг, чи варто почекати.

Як проводиться пілінг?

Все починається з консультації, де лікар-косметолог вивчає шкіру клієнта. Ґрунтуючись на візуальному дослідженні, фахівець визначає кількість та періодичність сеансів – стандартно проводять кілька процедур з інтервалом два-три тижні.

Перші сеанси проводяться з найменш концентрованими речовинами. Поступово концентрація підвищується принаймні того, як шкіра адаптується до дії кислоти. Для освітлювального пілінгу часто до початку курсу процедур призначається обробка обличчя тоніками з низькою концентрацією фруктових кислот.

Сеанс починається з ретельного очищення шкіри, після чого лікар-косметолог наносить розчин з кислотою. Після витримки весь засіб ретельно видаляється, а обличчя покривається заспокійливим складом. В середньому процедура пілінгу триває не більше двадцяти хвилин.

ПІЛІНГ ДЖЕСНЕРА
Фото До
ПІЛІНГ ДЖЕСНЕРА
Фото Після
ПІЛІНГ PRX-T33
Фото До
ПІЛІНГ PRX-T33
Фото Після
ПІЛІНГ ПО ТИПУ ШКІРИ
Фото До
ПІЛІНГ ПО ТИПУ ШКІРИ
Фото Після
ПІЛІНГ BIOREPEEL
Фото До
ПІЛІНГ BIOREPEEL
Фото Після
ПІЛІНГ ПО ТИПУ ШКІРИ
800 UAH
ПІЛІНГ ДЖЕСНЕРА / YELLOW PEEL
1000 UAH
ПІЛІНГ BIOREPEEL
1800 UAH
ПІЛІНГ PRX-T33
2000 UAH
НАШІ ЛІКАРІ
КЛАСИЧНОЇ КОСМЕТОЛОГІЇ

Лікар дерматовенеролог, косметолог

Закінчила Харківський національний медичний університет. Більше 2 років практики косметологом в приватній клініці в Харкові. 1,5 роки вела прийом як лікар-інтерн дерматовенеролог в державних лікарнях м. Харкова та м. Києва
Веде прийом в MOLODIST з 2022р.
ОНЛАЙН ЗАПИС
Лікар косметолог

Закінчила Вінницький національний медичний університет. Впродовж року працювала косметологом в приватній клініці м. Вінниця.
Веде прийом в MOLODIST з 2023р.
ОНЛАЙН ЗАПИС
БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ПРО НАС
MOLODIST
ВІДГУКИ MOLODIST
Запишіться на прийом і наші лікарі вам допоможуть!

КЛІНІКА ЗНАХОДИТЬСЯ ЗА АДРЕСОЮ

м. Київ, вул. Князя Романа Мстиславича 28а
ЖК "Автограф"
+38 (093) 375 64 37
info.molodostua@gmail.com
MOLODIST
Made on
Tilda